Druhy licencí

Licence FREE a PLUS

PROFIT s FREE licencí je ke stažení, instalaci a užívání zcela zdarma - můžete vést evidenci libovolného množství firem bez omezení na čas nebo množství záznamů (pozor: neplést s možností vyzkoušet zdarma funkce licence PLUS, která je jen pro prvních 200 záznamů).

Vedle licence zdarma je PROFIT nabízen také v rozšířené licenci PLUS, která obsahuje vylepšené a prémiové funkce, viz. srovnávací tabulka.

Žádné další poplatky!

Jinde se Vám může stát, že koupíte licenci, ale po čas zjistíte, že jste si koupili spíše právo platit další poplatky, např. za technickou podporu, za aktualizace, všelijaké podivné servisní platby...

S našimi neomezenými licencemi máte natrvalo vše bez dalších plateb. Pokud si vyberete licenci na rok, tak platíte jen za licenci na dané období, ale žádné další poplatky.

Aktualizace zdarma

S licencemi FREE i PLUS máte nárok na bezplatné stahování a instalaci nových verzí.

Instalací PROFITu tak získáte vždy aktuální software. Jinde možná musíte platit i za vydávané opravy, ale u PROFITu ne, naše aktualizace jsou a budou vždy zdarma.

Přenositelnost licencí

Zakoupenou licenci PLUS máte možnost kdykoliv bezplatně přenést na nové zařízení. Se změnou Vašeho počítače tak o licenci nepříjdete, prostě si ji přeregistrujete.

Přídavné doplňky a moduly

Standardní funkce PROFITu podporují většinu všeho potřebného pro běžného podnikatele.

Pro ty, kteří potřebují něco navíc, nabízíme několik příplatkových dopňků a modulů, například podvojné účetnictví, mzdy, rozšířený (velkoobchodní) ceník a další - viz. ceník.

Snadné zakoupení

Při přechodu z FREE na PLUS nebo po zakoupení doplňku není třeba reinstalovat systém nebo převádět data, rozšíření se jen odemkne licenčním klíčem (kódem).

Licenční klíč lze během chvilky zakoupit v sekci ceník.

Zakoupením rozšířené licence podpoříte další rozvoj systému, za což předem děkujeme!