Druhy licencí

Licence FREE a PLUS

PROFIT s FREE licencí je ke stažení, instalaci a užívání zcela zdarma - můžete vést evidenci libovolného množství firem bez omezení na čas nebo množství záznamů (pozor: neplést s možností vyzkoušet zdarma funkce licence PLUS, která je jen pro prvních 200 záznamů).

Vedle licence zdarma je PROFIT nabízen také v rozšířené licenci PLUS, která obsahuje vylepšené a prémiové funkce, viz. srovnávací tabulka.

Žádné další poplatky!

U jiných systémů se Vám může snadno stát, že si koupíte licenci, ale po čas zjistíte, že jste si kromě programu koupili také právo platit další poplatky, např. za technickou podporu, za legislativní aktualizace, všelijaké podivné servisní poplatky a podobně.

U nás, pokud si koupíte časově neomezenou licenci, tak ji máte natrvalo, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků. Pokud si koupíte licenci na 1 rok, tak platíte jen za licenci na dané období, žádné další poplatky u nás nejsou!

Aktualizace zdarma

S licencemi FREE i PLUS máte nárok na bezplatné stahování a instalaci nových verzí.

Instalací PROFITu tak získáte vždy aktuální software. Jinde možná musíte platit i za vydávané opravy, ale u PROFITu ne, naše aktualizace jsou a budou vždy zdarma.

Přenositelnost licencí

Zakoupenou licenci PLUS máte možnost kdykoliv bezplatně přenést na nové zařízení. Se změnou Vašeho počítače tak o licenci nepříjdete, prostě si ji přeregistrujete.

Přídavné doplňky a moduly

Standardní funkce PROFITu podporují většinu všeho potřebného pro běžného podnikatele.

Pro ty, kteří potřebují něco navíc, nabízíme několik příplatkových dopňků a modulů, například EET, rozšířený (velkoobchodní) ceník, modul pro řízení výroby a další - viz. ceník.

Snadné zakoupení

Při přechodu z FREE na PLUS nebo po zakoupení doplňku není třeba reinstalovat systém nebo převádět data, rozšíření se jen odemkne licenčním klíčem (kódem).

Licenční klíč lze během chvilky zakoupit v sekci ceník.

Zakoupením rozšířené licence podpoříte další rozvoj systému, za což předem děkujeme!