O systému PROFIT

Pro koho je systém určen?

PROFIT je určen pro podnikající fyzické osoby (živnostníky a jiné samostatně výdělečné osoby, OSVČ) a pro obchodní společnosti a další podnikající právnické osoby v kategorii malé či mikro účetní jednotky.

V čem Vám bude systém užitečný?

Budete jednoduše vystavovat doklady - faktury, objednávky, paragony, dodací listy, pokladní doklady a další, tisknout je podle vlastních šablon (ukázka1, ukázka2), automaticky je zaúčtovávat. Kliknutím naimportujete objednávky z e-shopu nebo platby z Vaší banky. V přehledném prostředí povedete agendu objednávek, daňovou evidenci, DPH, pokladní knihy a knihy bankovních účtů, evidenci majetku či skladů. Systém Vám sestaví daňová přiznání, podá přehled o stavu podnikání v přehledných reportech a grafech.

To vše v prostředí moderní a uživatelsky přívětivé aplikace.

Proč PROFIT?

Proč zrovna PROFIT a ne jiný systém?

Moderně

PROFIT není zastaralý DOSový program, ale moderní přívětivá aplikace, která plně využije vlastností Vašeho počítače a spolupracuje se všemi druhy moderních periferií, od USB tiskáren a flash disků ke čtečkám čárových kódů.

Komplexně

PROFIT není nějaký prográmek, ale osvědčený software, který řeší vše, co při podnikání potřebujete. Nemusíte se tak obávat nespolehlivosti nebo toho, že budete muset používat více navzájem nekompatabilních programů.

Jednoduše

PROFIT není zmenšená verze velkého a složitého podnikového systému. Je vytvořen přímo pro podnikatele, nenarazíte tak na zbytečnou komplikovanost, nebudete muset trávit mnoho času instalací a konfigurací systému, číst manuály, absolvovat školení...

Stále si nejste jisti, proč PROFIT?

Co třeba proto, že má vlastnosti, jaké jinde nenajdete...

Na USB disku

Systém lze nakopírovat na USB flash disk a spouštětět bez nutnosti instalace z USB flash disku z jakéhokoliv počítače, svůj systém si tak můžete nosit s sebou v kapse!

Na netbooku

PROFIT je optimalizován i pro použití na obrazovce s malým rozlišením, lze ho tedy provozovat i na malém notebooku (netbooku).

Na síti

K dispozici je víceuživatelské použití v pokročilém síťovém režimu typu client-server s databázovým SQL serverem, který lze provozovat i přes internet!

Za instalaci a provoz serveru navíc u PROFITu neplatíte nic, zatímco u konkurence za podobné řešení zaplatíte i desítky tisíc Kč.

A co cena?

Levně

Jaká je lepší cena než zadarmo? PROFIT je k dispozici zdarma ke stažení jako freeware.

Kromě licence FREE je nabízena i licence PLUS, která obsahuje některé prémiové funkce a i ta je nabízena za bezkonkurenčních podmínek.